Oferta pracy dla pielęgniarki epidemiologicznej/ pielęgniarza epidemiologicznego

Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. o.o. , ul. Gen. Grota Roweckiego 6,

zatrudni Pielęgniarkę/ Pielęgniarza na stanowisko:
Pielęgniarki Epidemiologicznej/Pielęgniarza Epidemiologicznego
na podstawie umowy o pracę – cały etat.

Opis stanowiska

• wdrażanie programów z zakresu profilaktyki i zwalczania zakażeń,
  • koordynowanie realizacji programu zapobiegania i kontroli zakażeń,
  • monitorowanie, ocena i analiza stanu sanitarno-epidemiologicznego,
  • rejestrowanie i monitorowanie zakażeń,
  • nadzór nad gospodarką odpadami medycznymi,
  • inicjowanie działań zmierzających do likwidacji ogniska zakażenia oraz usunięcia jego przyczyn,
  • organizowanie systematycznych szkoleń personelu (medyczny, niemedyczny) w zakresie profilaktyki zwalczania zakażeń.

• aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki,
  • wykształcenie min. średnie,
  • tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego lub higieny i epidemiologii.

Do podania prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie tej rekrutacji oraz dla celów kolejnych przyszłych rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”

Zainteresowane osoby prosimy o składanie

ofert z niezbędnymi dokumentami

w Dziale Służb Pracowniczych – budynek Administracji,
w terminie do dnia 30 listopada 2019r.

kadry@szpitalrawicz.pl         sekretariat@szpitalrawicz.pl

tel. 65-537 62 31 lub 65-537 62 32