• 1.png
  • 2.png
  • 0.png

Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. z o.o.

informuje, iż wszyscy Wykonawcy pobierający SIWZ ze strony:

www.szpitalrawicz.pl

związani są wszelkimi modyfikacjami i wyjaśnieniami do Specyfikacji zamieszczanymi na stronie internetowej Zamawiającego.

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego realizowane w trybie podstawowym bez negocjacji na zakup i dostawę asortymentu do zabiegów laparoskopowych

Czytaj więcej...

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego realizowane w trybie podstawowym bez negocjacji na dostawę implantów ortopedycznych

Czytaj więcej...

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego realizowane w trybie podstawowym bez negocjacji na zakup i dostawę sprzętu jednorazowego użytku.

Czytaj więcej...

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości zamówienia równej lub przekraczającej progi unijne o jakich stanowi art. 3 ustawy z 11 września 2019r. – Prawo zamówień publicznych (t.j.Dz.U. z 2022r., poz. 1710) – dalej ustawa Pzp, na dostawę pn.: „Zakup i dostawa leków”.

Czytaj więcej...

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości zamówienia równej lub przekraczającej progi unijne o jakich stanowi art. 3 ustawy z 11 września 2019 r Pzp (Dz. U. z 2021 r., poz. 1129) Zakup energii elektrycznej na potrzeby obiektów Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o. o.

Czytaj więcej...

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego realizowane w trybie podstawowym bez negocjacji na zakup sprzętu i oprogramowania w celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych.

Czytaj więcej...

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego realizowane w trybie podstawowym bez negocjacji na zakup i dostawę sprzętu jednorazowego użytku na potrzeby Bloku Operacyjnego

Czytaj więcej...

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego realizowane w trybie podstawowym bez negocjacji na zakup i dostawę sprzętu jednorazowego użytku

Czytaj więcej...

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego realizowane w trybie podstawowym bez negocjacji na zakup energii elektrycznej na potrzeby obiektów Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o.

Czytaj więcej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem