• 2.png
  • 1.png
  • 0.png

Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. z o.o.

informuje, iż wszyscy Wykonawcy pobierający SIWZ ze strony:

www.szpitalrawicz.pl

związani są wszelkimi modyfikacjami i wyjaśnieniami do Specyfikacji zamieszczanymi na stronie internetowej Zamawiającego.

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego realizowane w trybie podstawowym z możliwością negocjacji na wykonanie usługi pn. „Usługa odbioru, transportu i unieszkodliwiania niebezpiecznych odpadów medycznych zakaźnych, niebezpiecznych odpadów medycznych oraz innych niż niebezpiecznych odpadów medycznych”.

Czytaj więcej...

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego realizowane w trybie podstawowym z możliwością prowadzenia negocjacji na usługę odbioru, transportu i unieszkodliwiania niebezpiecznych odpadów medycznych zakaźnych, niebezpiecznych odpadów medycznych oraz innych niż niebezpiecznych odpadów medycznych.

Czytaj więcej...

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego realizowane w trybie podstawowym bez negocjacji na pełnienie nadzoru inwestorskiego w ramach zadania pn.: Modernizacja budynku głównego Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o.

Czytaj więcej...

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego realizowane w trybie podstawowym bez negocjacji na usługi cateringowe na całodobowe żywienie pacjentów Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o.

Czytaj więcej...

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego realizowane w trybie podstawowym bez możliwości negocjacji na dostęp do nowych wersji oraz świadczenie opieki serwisowej nad zintegrowanym systemem informatycznym Eskulap i Simple ERP

Czytaj więcej...

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego realizowane w trybie podstawowym bez możliwości negocjacji na świadczenie usług rzemieślniczych i utrzymanie w ruchu obiektów Szpitala Powiatowego w Rawiczu

Czytaj więcej...

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego realizowane w trybie podstawowym bez możliwości negocjacji na „Wykonanie okresowych przeglądów technicznych oraz naprawę sprzętu medycznego”.

Czytaj więcej...

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego realizowane w trybie podstawowym z możliwością negocjacji na „Usługa odbioru, transportu i unieszkodliwiania niebezpiecznych odpadów medycznych zakaźnych, niebezpiecznych odpadów medycznych oraz innych niż niebezpiecznych odpadów medycznych”.

Czytaj więcej...

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego realizowane w trybie przetargu nieograniczonego na „Świadczenie usług sprzątania i czynności pomocowych dla Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o.”.

Czytaj więcej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem