• 1.png
  • 0.png
  • 2.png

Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością
Po długim okresie przygotowań, dzięki staraniom wszystkich pracowników szpitala w lutym 2006 roku uzyskaliśmy Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością. Jego przyznanie było potwierdzeniem spełnienia przez nasz zakład wymagań normy PN-EN 9001:2001.
Przez 9 lat współpracowaliśmy w zakresie corocznej oceny na zgodność z normą firmie certyfikacyjnej Zetom- Cert Sp. z o.o. z Warszawy.
Natomiast od stycznia 2015 r. rozpoczęliśmy współpracę z firmą Noble Cert z Krakowa.
W dniach 15- 16 stycznia 2015 r. rawicka placówka podlegała już trzeciej certyfikacji, która miała na celu potwierdzenie spełnienia wymagań normy i ponowne przyznanie certyfikatu.
W wyniku przeprowadzonego auditu przez niezależnych auditorów reprezentujących firmę Noble Cert otrzymaliśmy certyfikat systemu zarządzania jakością wg normy PN EN ISO 9001:2009 na kolejne trzy lata. Oznacza to, że spełniamy wymagania jakościowe wg przedmiotowej normy i realizujemy w naszym szpitalu świadczenia medyczne oferowane poprze spełnianie określonych wymagań i standardów. Certyfikat obejmuje wszystkie zakresy funkcjonowania Szpitala Powiatowego w Rawiczu, tzn. szpital, poradnie specjalistyczne, pracownie, Zakład Opiekuńczo- Leczniczy, Ratownictwo Medyczne, Centralną Sterylizatornię.
    W wyniku zmian w normie 9001 w grudniu 2017 r. audit zewnętrzny naszego szpitala został przeprowadzony przez auditów z firmy Noble Cert na zgodność z normą PN-EN ISO 9001:2015. Spełniliśmy wymagania w niej zapisane, dzięki czemu certyfikat, który otrzymaliśmy, dotyczy całej organizacji. Nieustannie czynimy starania, aby świadczyć usługi medyczne na jak najwyższym poziomie w trosce o naszych pacjentów.

W lutym 2021 r. ponownie przeszyliśmy pozytywny audit recertyfikujący dla naszej placówki. 

Certyfikat2018polityka wyd.III page 0012015

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem