• 0.png
  • 2.png
  • 1.png

Szczepienia COVID-19

 

Koordynator ds. szczepień: mgr Monika Michałowska
Telefon komórkowy: + 48 508-580-081 
Telefon Stacjonarny: +48 65 537 62 57
Ades e-mail:  szczepienia@szpitalrawicz.pl 

PUNKT SZCZEPIEŃ - LISTOPAD

Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. z o.o. informuje, że w miesiącu listopadzie zgłoszenia na szczepienia przyjmowane są WYŁĄCZNIE we wtorki i czwartki w godz. 08:00-12:00 pod numerami telefonów:
508 580 081 lub 65 537 62 57.
Szczepienia odbywać się będą w dniach:
14 i 28 listopada w godzinach 08:00-12:00.

Komunikat dot. szczepienia

Personel punktu szczepień będzie rejestrował pacjentów na kolejkę oczekujących a następnie (w zależności od wolnych terminów) pacjent dostanie powiadomienie SMS o terminie szczepienia.

Punkt szczepień znajduje się w lokalizacji po byłej poradni chirurgicznej (budynek główny szpitala, parter, wejście -- z tyłu budynku, wyjście -- od strony szczytu przy wjeździe na teren szpitala).

Osoba zgłaszająca się do szczepienia powinna wypełnić kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw covid -19 (załącznik nr 1 - do pobrania) jak również wypełnić zgodę na przetwarzanie danych osobowych (załacznik nr 2). 

Kwestionariusz i zgodę można pobrać, wydrukować i przynieść wypełnione dokumenty do punktu szczepień lub można wypełnić dokumenty również na miejscu. 

   
Kwestionariusz szczepienia dla pacjenta z oświadczeniem pdf
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych pdf

SZPITAL W RAWICZU TEŻ JUŻ SZCZEPI!

W dniu dzisiejszym dotarły do nas pierwsze szczepionki i rozpoczęliśmy szczepienia przeciwko COVID-19. W pierwszej partii przekazanych nam szczepionek otrzymaliśmy 45 ampułek z których będziemy mogli zaszczepić 225 osób. Jak w całym kraju najpierw szczepimy grupę "0", czyli pracowników szpitala węzłowego, pracowników pozostałych podmiotów wykonujących działalność leczniczą w tym stacji sanitarno-epidemiologicznych, pracowników Domów Pomocy Społecznej i pracowników Miejskich Ośrodków Pomocy Społecznej, pracowników aptek, punktów aptecznych, punktów zaopatrzenia w wyroby medyczne, hurtowni farmaceutycznych, w tym firm transportujących leki, pracowików uczelni medycznych i studentów kierunków medycznych. Dzisiejszego dnia rozpoczęliśmy szczepienia personelu medycznego i pomocniczego naszego szpitala. Zaszczepiliśmy dzisiaj ponad 50 osób. Szczepienie poprzedzone jest badaniem lekarskim, wywiadem oraz obowiązkowym wypełnieniem ankiety. Po otrzymaniu kolejnych szczepionek będziemy szczepić kolejne osoby z grupy "0", których w sumie zadeklarowało się 650 osoby

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem