Centralna rejestracja

Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. z o.o. informuje, że od dnia 16 sierpnia br. zacznie funkcjonować w placówce centralna rejestracja. Pacjentów zapraszamy od poniedziałku do piątku w dni robocze w godzinach od 8.00-16.00.

Telefon: 65 537 63 85

Punkt został zorganizowany na parterze budynku głównego szpitala, obok kiosku. Powinni się do niego zgłaszać pacjenci, którzy po raz pierwszy chcieliby się zarejestrować do poradni, a także posiadający skierowanie na planowe przyjęcie do szpitala (z wcześniej ustalonym terminem).

Rejestracja w tym miejscu dotyczy poradni kardiologicznej (wizyty pierwszorazowe) oraz poradni uroogicznej (wizyty pierwszorazowe i kontrolne). O kolejnych zmianach będziemy informować pacjentów na bieżąco.

Przypominamy, że pacjent zgłaszając się do przyjęcia do szpitala powinien zabrać ze sobą dowód tożsamości, dokumentację medyczną, dotyczącą jego stanu zdrowia (jeśli taką posiada), a także przybory toaletowe i piżamę.

Natomiast chorzy do poradni specjalistycznych nie powinni zapominać o skierowaniu do lekarza specjalisty i dowodzie tożsamości.