Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/szpit-rawicz/ftp/szpitalrawicz/images/artykuly/cwiczenia_p_poz.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Ćwiczenia przeciwpożarowe

W Szpitalu Powiatowym w Rawiczu odbyły się ćwiczenia przeciwpożarowe wraz z ewakuacją w budynku Zakładu Opiekuńczo- Leczniczego. Po zgłoszeniu pożaru na miejscu zameldowali się Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Rawiczu oraz strażacy z okolicznych zastępów Ochotniczych Straży Pożarnych. Bezpośrednimi obserwatorami były osoby na co dzień odpowiedzialne za sprawne funkcjonowanie placówki w sytuacji pożaru. Naszymi "pacjentami" na czas ewakuacji byli ponownie uczniowie Zespołu Szkól nr 3, za co bardzo dziękujemy.

{gallery}cwiczenia_p_poz{/gallery}