• 1.png
  • 0.png
  • 2.png

INWESTYCJE W SZPITALU

Zarząd Powiatu Rawickiego oraz Zarząd Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. w dniu 21 czerwca 2022 r., w wyniku rozstrzygnięcia postępowania na udzielenie zamówienia publicznego podpisały umowę na przeprowadzenie inwestycji pn. „Modernizacja budynku głównego Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o.”. Inwestycja obejmuje wykonanie parteru i pierwszego piętra budynku głównego Szpitala oraz wymianę dachu wraz z montażem instalacji fotowoltaicznej. Wartość inwestycji wynosi 26 283 476,11 PLN. Inwestycja realizowana jest w ramach dwóch projektów: 1) "Modernizacja Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o." realizowany zgodnie z zasadami Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Kwota dofinansowania wynosi 5 400 000,00 PLN. 2) „Modernizacja budynku głównego Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. krokiem do poprawy jakości udzielanych świadczeń medycznych” realizowany zgodnie z zasadami Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych. Kwota dofinansowania wynosi 9 779 889,01 PLN. Pozostała kwota będzie sfinansowana ze środków własnych Powiatu Rawickiego i Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o.

 
Wykonawcą robót budowlanych w zakresie modernizacji parteru i pierwszego piętra budynku głównego Szpitala będzie Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe „BUDOPOL-POZNAŃ” Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu.
Nowe pokrycie dachowe oraz montaż instalacji fotowoltaicznej wykona Konsorcjum Nortman-Gorczyca w skład, którego wchodzą firmy: Przedsiębiorstwo Budowlane Robert Nortman z siedzibą w Święciechowie oraz REMONDEK Sebastian Gorczyca z siedzibą w Lipnie.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem