KIEROWNIK CHORÓB WEWNĘTRZNYCH

Informujemy, że od dnia 01.02.2022 r. w naszym szpitalu nastąpiła zmiana Kierownika Oddziału Chorób Wewnętrznych.
Od tego dnia Kierownikiem wspomnianego oddziału jest lek. med. Joanna Jóźwiak, która w 2013 roku ukończyła Akademię Medyczną w Poznaniu, a w roku 2015 ukończyła studia podyplomowe z prawa medycznego na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Wcześniej pracowała w SP ZOZ w Grodzisku Wielkopolskim, a kolejno w SP ZOZ w Gostyniu, gdzie w roku 2021 została kierownikiem Oddziału Covidowego, a następnie kierownikiem Oddziału Chorób Wewnętrznych.
Wraz z kierownikiem pracę na Oddziale Chorób Wewnętrznych w Szpitalu Powiatowym w Rawiczu Sp. z o.o. od tego dnia rozpoczęło trzech nowych lekarzy: lekarz specjalista chorób wewnętrznych, lekarz w trakcie specjalizacji z chorób wewnętrznych oraz stażysta.
Nową załogę serdecznie witamy w naszym gronie i życzymy powodzenia w nowym miejscu!