PRZYJĘCIE DO SZPITALA

INFORMACJE DOT. PRZYJĘCIA DO SZPITALA II POZIOMU ZABEZPIECZENIA COVID-19 W RAWICZU

Przy przyjęciu do szpitala Pacjent obowiązkowo musi posiadać:

• Skierowanie do szpitala oraz PAPIEROWY WYNIK TESTU potwierdzający zakażenie wirusem SARS-CoV-2
  • Dowód tożsamości
  • Numer telefonu do najbliższej rodziny
  • Może mieć własny telefon komórkowy wraz z ładowarką

Nie zezwala się zabierania:

• Żadnych rzeczy wartościowych ( szpital nie ponosi odpowiedzialności )

Informujemy jednocześnie, że po wypisie Pacjent otrzymuje wszystkie swoje rzeczy wraz ze szczegółową infomacją dotyczącą dezynfekcji bielizny, odzieży i pozostałych rzeczy osobistych.

Codziennie w godzinach 12:00 - 14:00 można dostarczać: wodę mineralną oraz soki w plastikowych butelkach, przybory toaletowe, przybory do golenia, ręczniki i piżamy, które to należy zapakować w foliowe reklamówki i opisać Imieniem i Nazwiskiem Pacjenta. Tak przygotowane paczki należy dostarczać w wyznaczonych godzinach do holu głównego wejścia do szpitala.