Projekty dofinansowane z ŚRFIL

TRWA MODERNIZACJA RAWICKIEGO SZPITALA

Trwa modernizacja budynku głównego Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. Zakres prac obejmuje wykonanie parteru budynku głównego szpitala, I piętra oraz  wymiany dachu wraz z instalacją fotowoltaiczną. Na realizację tej inwestycji Powiat Rawicki pozyskał dofinansowanie z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych w wysokości 8 mln zł oraz z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych w wysokości 9.799.889,01 zł. Obecnie trwają roboty przygotowawcze, wyburzenia i prace rozbiórkowe. Na zakończenie wszystkich prac w szpitalu trzeba będzie jeszcze poczekać kilka miesięcy. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem modernizacja potrwa do końca 2023 r. Dzięki inwestycji pacjenci będą mogą liczyć na komfortowe warunki leczenia, a personel medyczny będzie miał lepsze warunki do pracy. Fot. Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. z o.o.

II ETAP MODERNIZACJI W RAWICKIM SZPITALU

Zarząd Powiatu Rawickiego oraz Zarząd Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. w dniu 21 czerwca 2022r., podpisały umowy na realizację przedsięwzięcia pn. "Modernizacja budynku głównego Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o.".

Inwestycja obejmuje wykonanie parteru i pierwszego piętra budynku głównego Szpitala oraz wymianę dachu wraz z montażem instalacji fotowoltaicznej.

Wartość inwestycji to 26.283.476,11 zł.

Modernizacja szpitala będzie realizowana w ramach dwóch projektów:

1) "Modernizacja Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o." - na zasadach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych,

2) "Modernizacja budynku głównego Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. krokiem do poprawy jakości udzielanych świadczeń medycznych?"- na zasadach Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych.

Kwota dofinansowania obu inwestycji to kwota: 9.779.889,01 zł z programu Polski Ład, i 8.000.000,00 zł ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Łącznie to blisko 18.000.000 PLN środków zewnętrznych. Pozostała kwota zostanie sfinansowana ze środków własnych Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. i Powiatu Rawickiego.

Wykonawcą robót budowlanych w zakresie modernizacji parteru i pierwszego piętra budynku głównego Szpitala będzie Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe "BUDOPOL-POZNAŃ" Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu. Natomiast nowe pokrycie dachowe oraz montaż instalacji fotowoltaicznej wykona Konsorcjum Nortman-Gorczyca w skład, którego wchodzą firmy: Przedsiębiorstwo Budowlane Robert Nortman z siedzibą w Święciechowie oraz REMONDEK Sebastian Gorczyca z siedzibą w Lipnie.

ZAWIADOMIENIE O WYNIKU POSTĘPOWANIA

Informujemy, że w postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym bez negocjacji pn.: "Modernizacja budynku głównego Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o." wybrano do realizacji zamówienia najkorzystniejszą ofertę złożoną przez Wykonawcę.

CZĘŚĆ NR 1:

Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe "BUDOPOL-POZNAŃ" Sp. z o.o.

ul. Wiktora Jankowskiego 12

NIP: 782-173-77-45

CZĘŚĆ NR 2:

Konsorcjum Nortman-Gorczyca

ul. Leszczyńska 54

64-115 Święciechowa

NIP: 697-000-84-07

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej https://www.szpitalrawicz.pl/images/przetargi/2022_04_05_modernizacja/wynik.pdf

Szpital polski lad

MODERNIZACJA SZPITALA POWIATOWEGO W RAWICZU SP. Z O.O.

Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. z o.o. ogłosił przetarg na zadanie pn. "Modernizacja budynku głównego Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o.". Zakres prac obejmuje wykonanie parteru budynku głównego szpitala, I piętra oraz wymiany dachu wraz z instalacją fotowoltaiczną. Na realizację tej inwestycji Powiat Rawicki pozyskał dofinansowanie z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych w wysokości 8 mln zł oraz z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych w wysokości 10,4 mln zł.

Termin składania ofert: 22.04.2022 r. do godz. 09.00

Grafika na strone

DOFINANSOWANO MODERNIZACJĘ SZPITALA

Powiat Rawicki otrzymał dofinansowanie w wysokości 8 mln złotych z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. W ramach pozyskanych środków zrealizowana zostanie modernizacja Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. pn. "Remont, modernizacja, utrzymanie dotychczasowego zakresu oraz rozwój nowych zakresów świadczenia usług medycznych poprzez realizację planu strategicznego pn.: "Kampus w Rawiczu - etapowanie" - etap II część 1".

DPR Tablica RFIL przycisk