PONOWNIE U NAS - ZDROWA AORTA

UWAGA!!!!
Projekt przeniesiony wstępnie na dzień 10.09.2022 r.
Wszystkie osoby, które zostały zapisane na dzień 28.05.2022 r. zostaną powiadomione telefonicznie o zmianie terminu.

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne badanie USG aorty brzusznej w Wielkopolskim Programie Zdrowotnym ZDROWA AORTA, które odbędzie się w dniu 28.05.2022r. w Szpitalu Powiatowym w Rawiczu Sp. z o.o., ul. Generała Grota-Roweckiego 6. (budynek Centrum Rehabilitacji).

Program badań kierowany jest do mężczyzn w wieku 50–69 lat, mieszkających w województwie wielkopolskim. Badania te są dla pacjenta całkowicie bezpłatne, ponieważ finansowanie odbywa się z funduszy regionalnych Unii Europejskiej.

Zbadaj się bezpłatnie! Wczesna diagnoza może uratować życie! Badanie jest bezbolesne i całkowicie bezpieczne. Nie jest wymagane skierowanie od lekarza rodzinnego.

Zapisy na badanie:

- telefonicznie: 503 075 095

- e-mail:zdrowaaorta@arterieart.com (proszę podać imię, nazwisko, pesel, numer telefonu kontaktowego oraz miasto, w którym ma być wykonane badanie).

logo Programu Zdrowa Aorta